Nasza oferta

NASZE SPECJALNOŚCI


Zaufaj naszemu doświadczeniu.
Nie zawiedziemy Twoich oczekiwań.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Bieżące utrzymanie czystości w biurach, obiektach przemysłowych, blokach mieszkalnych itp


.

PROFESJONALNE ŚRODKI CZYSZCZĄCE


Naszym priorytetem jest najwyższa jakość i profesjonalizm. Dlatego postawiliśmy na preparaty, które są produkowane według receptur opracowanych przez najlepszych polskich technologów.

SERIA ŚRODKÓW PERFEKCYJNA CZYSTOŚĆ


W 2014 roku wprowadziliśmy do swojej oferty preparat do odśnieżania „Lodołamacz”. W kolejnym roku rozszerzyliśmy tą linię tworząc serię preparatów do usuwania śniegu i lodu „Brylant”, która odpowiada na wszystkie potrzeby Klientów w tym segmencie. Innowacyjność i ekologiczność tych preparatów doskonale uzupełniają naszą ofertę sprzedażową i usługową. Rewelacyjne i ekologiczne preparaty do usuwania śniegu i lodu oraz gołoledzi, działają już od pierwszych chwil po zastosowaniu.
Wystarczy tylko posypać powierzchnię a już po kilku minutach będzie wolna od śniegu i lodu. Efekt utrzymuje się do 72 godzin, środki są niezwykle wydajne 1 kg wystarcza na ok 30 m.kw i zastępuje ok.10 kg soli drogowej. Zastosowanie : chodniki, ulice, podjazdy, schody , wszelkie oblodzone powierzchnie i ciężko dostępne , dachy płaskie, daszki ,zadaszenia , rynny.
Preparaty z serii Brylat stanowią idealne rozwiązanie w momencie ciągłych opadów i gołoledzi utrzymując ciągle suchą powierzchnie ograniczając konieczność ciągłego odśnieżania . Brak zlodowaceń , błota pośniegowego, bezpieczeństwo dla środowiska , zwierząt i działanie nawet do – 50 Co to wszystko sprawia, że preparaty mają ogromne zastosowanie. Szczególnie w miejscach, które do tej pory były posypywane tylko piachem bądź odśnieżane ręcznie zapewniają ogromną oszczędność czasu, czystość i bezpieczeństwo pieszych.

SPECJALISTYCZNE USŁUGI CZYSZCZĄCE


W tym zakresie staliśmy się specjalistami od usuwania ciężkich zabrudzeń. Doczyszczanie lastryko, mycie elewacji, usuwanie graffiti to nasza specjalizacja.