Usługi sprzątające

O NASZEJ FIRMIE


Poświęć chwilę, aby poznać firmę pełną profesjonalizmu i zaangażowania. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji!

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku, początkowo głównie w zakresie sprzedaży profesjonalnych preparatów chemicznych. Od początku naszym priorytetem była najwyższa jakość i profesjonalizm. Dlatego postawiliśmy na preparaty, które są produkowane według receptur opracowanych przez najlepszych polskich technologów i które sprzedajemy pod naszą marką „Skarby Ziemi”. W miarę upływu czasu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów rozszerzyliśmy działalność o segment specjalistycznych usług porządkowych.

W tym zakresie staliśmy się specjalistami od usuwania ciężkich zabrudzeń. Doczyszczanie lastryko, mycie elewacji, usuwanie graffiti to nasza specjalizacja. Nasi partnerzy widząc skuteczność i efekt naszych praz powierzali nam do bieżącego utrzymania czystości kolejne obiekty, co stało się kolejnym segmentem naszej działalności. Cechuje nas wysoka jakość wykonywanych usług i szybkie reagowanie na potrzeby klienta.

W 2014 roku wprowadziliśmy do swojej oferty preparat do odśnieżania „Lodołamacz”. W kolejnym roku rozszerzyliśmy tą linię tworząc serię preparatów do usuwania śniegu i lodu „Brylant”, która odpowiada na wszystkie potrzeby Klientów w tym segmencie. Innowacyjność i ekologiczność tych preparatów doskonale uzupełniają naszą ofertę sprzedażową i usługową W 2016 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o sprzedaż detaliczną produktów pod marką „Perfekcyjna Czystość”. Jakość środków i profesjonalna obsługa to nasze motto.